4x4 Partner - Salon sprzedaży

O nas

Spółka 4x4 Partner powstała w 2004 roku stając się odpowiedzią na potrzeby miłośników klasycznej motoryzacji brytyjskiej i zarazem uzupełniając lukę na ówczesnym rynku. Od samego początku kierowaliśmy się zasadą dostarczania najwyższej jakości oryginalnych części, spełniających oczekiwania wymagających oraz nietuzinkowych klientów, jakimi niewątpliwie są właściciele brytyjskich oldtimerów.

Podstawę firmy oparliśmy na doświadczonych specjalistach-pasjonatach, których entuzjazm i wiedza były i są w stanie sprostać nawet największym wyzwaniom w doborze części. Konkurencyjność osiągnęliśmy natomiast dzięki świetnie zaopatrzonemu magazynowi, a także dzięki indywidualnemu podejściu do każdego właściciela samochodu. Doskonale rozumiemy, że każdy z pojazdów posiada swój wyjątkowy charakter i wobec każdego z nich użytkownik ma inne wymagania. To kierunkuje nasze działania w zakresie doradztwa i sprzedaży części zamiennych.

W związku z tym, iż spółka stanowi również oddział British Garage/Land Serwis, specjalizujemy się szczególnie w markach Land Rover i Jaguar. Podobnie jak w innych oddziałach, nasi eksperci służą pomocą przy zakupie części, a także gwarantują dostępność większości części na miejscu.

Bazując na faktach, 4x4 Partner to:

  • Centrum brytyjskiej motoryzacji od prawie dziesięciu lat
  • Ponad 8 000 zadowolonych klientów
  • Ponad 20 000 części dostępnych "od ręki" w naszym magazynie
  • Kilkanaście tysięcy części dostępnych na zamówienie
  • Fachowa, kompetentna obsługa
  • Specjaliści w wieloletnim doświadczeniem służący swoją wiedzą w zakresie doboru części
  • Centrum Diagnostyki Autologic – profesjonalna, wielomarkowa diagnostyka komputerowa

Realizując naszą wieloletnią pasję, wykorzystując szeroką wiedzę i wysoką kulturę techniczną naszych pracowników, jesteśmy przekonani, iż sprostamy Państwa oczekiwaniom.

Sięgając tradycji i korzeni 4x4 Partner, od 18 lat spełniamy marzenia sympatyków brytyjskiej motoryzacji.

Części i akcesoria

Jako specjaliści od brytyjskiej motoryzacji klasycznej reprezentujemy na polskim rynku firmę Anglo Parts, wiodącego dystrybutora części i akcesoriów do tych samochodów. Jesteśmy również dystrybutorami niemieckiej chemii marki Fertan oraz olejów Penrite. Posiadamy w sprzedaży bogatą ofertę fachowej literatury na temat Jaguara, MG, Triumpha, Austina Healeya, Mini i wielu innych. Nasz magazyn jest systematycznie monitorowany oraz doskonale zaopatrzony.

Oprócz standardowej oferty, potrafimy sprostać wszystkim wymaganiom i realizujemy zamówienia na niestandardowe i dedykowane akcesoria i części – również do kolekcjonerskich oraz nietuzinkowych egzemplarzy oldtimerów.

Zgodnie z tradycjami firmy, szczególną uwagę poświęcamy samochodom marek Land Rover i Jaguar. Jako oddział British Garage/Land Serwis posiadamy najszerszą ofertę części zamiennych oraz akcesoriów do tych pojazdów.

4x4 Partner zaprasza swoich klientów od poniedziałku do piątku w godzinach od 8-18 do siedziby przy ul. Bokserskiej 47 w Warszawie.

Zamówienia realizujemy również od poniedziałku do piątku. Każde zamówienie złożone do godziny 17:00 jest wysyłane do odbiorcy w tym samym dniu, co gwarantuje nam 24 godzinną dostawę.