Autologic w super cenie!

Z powodu zakończenia dystrybucji w Polsce do sprzedania jest urządzenie diagnostyczne Autologic z pełnym oprogramowaniem do wskazanych modeli wraz z możliwością zaprogramowania większości systemów i modułów.

Urządzenie używane, w pełni sprawne, w walizce wraz z kompletem kabli do wszystkich modeli. Stan aktualizacji na 2015 rok. Urządzenie nie może być dalej aktualizowane, ze względu na zakończenie produkcji (tego modelu).

Firma Autologic nadal serwisuje te urządzenia (hardware) i dostarcza części zamienne, w tym kable. Wartość urządzenia wraz z oprogramowaniem i okablowaniem wynosiła 250 tys zł. (w 2015 roku).

Ze względu na zmianę właścicieli Autologic, a co za tym idzie dramatycznym osłabieniem działu technicznego, jak również ze względu na coraz bardziej restrykcyjne umowy licencyjne z producentami samochodów, Autologic znacząco obniżył funkcjonalność aktualnie sprzedawanych urządzeń. W związku z tym, aktualizacja z 2015 roku zawiera znacznie więcej funkcji programowych, niż nowe, na bieżąco aktualizowane urządzenia.

Wszelkie pytania techniczne proszę kierować na adres: piotr.kowal@lr.pl.

Cena nie podlega negocjacji. Faktura VAT.

Cena 15 tys. zł netto.

Zobacz Autologic na Allegro