Salon sprzedaży Wieliczka - British Garage

Salon sprzedaży Wieliczka - British Garage

Zobacz nasz Sklep z częściami do Land Rovera i Jaguara

Posiadamy największe zaplecze części zamiennych i akcesoriów do samochodów marki Land Rover w Polsce.

Zajmujemy się również sprzedażą komponentów off-road. Dostępne są u nas między innymi produkty firm: BRITPART, TERRAFIRMA, FERTAN, HARDY SPICER, TJM PRODUCTS, KING SPRINGS, RAPTOR ENGINEERING, KAM, EBC BRAKES, ARB, ASHCROFT, HI-LIFT, KC, MASTER PULL, OLD MAN EMU, OPTIMA, SAFARI SNORKEL, MG ROVER, EQUIPE 4X4, ORAM.

Dysponujemy cały czas uaktualnianą biblioteką katalogów do wszystkich wyprodukowanych przez Land Rovera i Rovera modeli samochodów.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, prowadzimy serwis oraz sprzedaż części do samochodów marki JAGUAR.

Nasz dział części obsługuje kilkuosobowy zespół z wieloletnim doświadczeniem w sprzedaży części i akcesoriów do wszystkich modeli Jaguara. Dział dysponuje magazynem części w którym znajduje się kilka tysięcy pozycji asortymentowych do nowej jak i starej motoryzacji. Nasza oferta dotyczy zarówno części oryginalnych jak i zamienników. Prowadzimy również sprzedaż części do napraw blacharsko-lakierniczych. Zakupu można dokonać w punkcie sprzedaży, mailowo bądź telefonicznie, konsultując się ze specjalistą, który udzieli fachowej porady.

Dzięki wieloletniej współpracy z producentami i dostawcami gwarantujemy Państwu dostępność części zamiennych i akcesoriów w możliwie najszybszym czasie. Wszystkie produkty sprzedawane przez sklep 4x4 Partner posiadają gwarancję producenta.

Dysponujemy wiedzą, doświadczeniem oraz zapleczem technicznym dla kompleksowej obsługi każdego Jaguara.

Jesteśmy oficjalnym przedstawicielem firmy Angloparts, wiodącego dystrybutora części zamiennych dla brytyjskiej motoryzacji klasycznej.

Posiadamy w swej ofercie produkty do samochodów MG, Triumph, Mini, Jaguar, Austin-Healey, Land Rover, Morris Minor.

W razie wątpliwości służymy doradztwem opartym na wieloletniej praktyce.

Zapraszamy również do naszego Sklepu Internetowego.

Części

Land Serwis jest niezależnym importerem części zamiennych i akcesoriów do samochodów marki LAND ROVER, RANGE ROVER, MG i ROVER.

Od początku 2002 roku współpracujemy z firmą Britpart, która jest obecnie największym niezależnym brytyjskim dostawcą pod względem ilości dostępnych pozycji katalogowych (ponad 16000) i wartości magazynu (ponad 15 mln.funtów).
Land Serwis jest wyłącznym przedstawicielem na Polskę firmy Britpart i wszelkie zapytania z Polski są kierowane do nas.

Niezależnie od tego współpracujemy z kilkoma innymi firmami na zasadach wyłączności:

  • Maxi-Drive Engineering Australia (blokady, półosie, wyjścia mocy)
  • King Springs Australia (sprężyny)
  • MG Rover Wielka Brytania (części do samochodów MG i Rover)
  • Equipe 4x4 (zestawy zawieszeń i elementy tuningowe dla samochodów Land Rover)
  • ORAM (zestawy zawieszeń)

Od początku 2002 roku posiadamy w ofercie również części do samochodów MG i Rover - części są sprowadzane na zamówienie - na miejscu tylko podstawowe materiały eksploatacyjne. Aby zamówić u nas część do samochodu Rover lub MG należy podać numer katalogowy. Jeżeli nie jest znany proszę o kontakt z jednym z naszych zakładów współpracujących lub z naszym specjalistą od samochodów MG ROVER.

Magazyn firmy Land Serwis zawiera około 10000 pozycji katalogowych, co daje w sumie kilkadziesiąt tysięcy nowych części na półkach. Posiadamy również bardzo duży magazyn części używanych, co czyni nas prawdopodobnie największym dostawcą części zamiennych Rover na terenie Polski. Zamówienia na części których nie posiadamy w stałej ofercie magazynowej, jesteśmy w stanie zrealizować w terminie 14 dni.

Możliwość zamawiania części w trybie SUPEREXPRESOWYM. Każda część oryginalna z magazynu Land Rovera (lista około 70.000 pozycji) lub z magazynu Britpart (16.000 pozycji) może zostać sprowadzona w terminie max. 3 dni roboczych od zamówienia. Koszt sprowadzenia w takim trybie jest zależny od wagi i wielkości konkretnej części. Każda wycena jest realizowana indywidualnie.

Dysponujemy cały czas uaktualnianą biblioteką katalogów do wszystkich wyprodukowanych przez Land Rovera i Rovera modeli samochodów. W razie wątpliwości służymy doradztwem opartym na wieloletniej praktyce.

Z naszego magazynu prowadzimy wysyłkę części na teren całej Polski. Zadzwoń, wyślij fax lub napisz e-mail a wyślemy pocztą kurierską lub zwykłą paczką potrzebne Ci części. Części zamówione do godziny 14, wysyłamy jeszcze tego samego dnia - dotrą w każde miejsce w Polsce w ciągu 24 godzin. Koszt przesyłki kurierskiej do 5 kg, z pobraniem to ok. 40 zł.

Ze względu na obszerność asortymentu, nie zamieszczamy pełnej oferty części. Stopniowo będziemy publikować usystematyzowane dla poszczególnych modeli oferty podstawowych elementów takich jak: filtry, klocki, amortyzatory itp.

Pełna 12-sto miesięczna gwarancja, w przypadku dostępności w magazynie wymiana uszkodzonej części od ręki, możliwość zwrotu lub wymiany każdej nieużywanej części.

Katalogi akcesoriów

Katalog Britpart 2014
Katalog Britpart 2012
Katalog Terrafirma
Katalog KAM
Katalog Bearmach
 

Reklamacje

W sprawie reklamacji prosimy o kontakt z Dariuszem Miś pod numerem telefonu 12-410-74-10 lub email: detal@lr.pl

Stara motoryzacja

Jesteśmy oficjalnym przedstawicielem firmy Angloparts, wiodącego dystrybutora części zamiennych dla brytyjskiej motoryzacji klasycznej.

Posiadamy w swej ofercie produkty do samochodów MG, Triumph, Mini, Jaguar, Austin-Healey, Land Rover, Morris Minor.