search search

SKLEP ONLINE

Land Rover Defender 90 WOŚP

0 IMG 0168

Prezentowany Land Rover 90 wyprodukowany został w roku 1985, ale wygląda jakby dopiero co opuścił bramy fabryki. Samochód jest w znakomitej kondycji fizycznej, a pod wieloma względami przewyższa oryginał. Zamontowywany w nim pierwotnie silnik wolnossący wymieniony został na niemal dwukrotnie mocniejszą jednostkę 300 Tdi słynącą z legendarnej wytrzymałości. W zawieszeniu pojawiły się nowe sprężyny i amortyzatory Super Gaz. Nowe są również opony terenowe Goodyear MTR założone na efektowne felgi Diamond Cut. Wnętrze auta, zdominowane przez obicie wykonane ze skóry syntetycznej i alcantary, wydaje się, jakby zupełnie było nieużywane.

35-letni Land Rover wystawiony został przez British Garage na licytację, z której cały dochód przeznaczony został na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Wraz z autem oferowana była gwarancja na 3 lata bądź 100 tysięcy kilometrów (w zależności co pierwsze nastąpi).

Pieczołowicie odrestaurowany Land Rover budził ogromne zainteresowanie miłośników marki oraz off-roadu, którzy walczyli nie tylko o unikatowy samochód, ale również by wesprzeć szlachetną inicjatywę. Link do aukcji WOŚP: https://allegro.pl/oferta/land-rover-90-wosp-z-gwarancja-3-lata-100-tkm-8819033813

Ostatecznie Defender znalazł nabywcę, który zaoferował kwotę 119 221,00 zł.

X-DREAM.pl