II-gi Land Serwisowy Wypad Za Miasto - relacja

Po raz kolejny spotkaliśmy się w Górach Sowich sprawdzić nasze umiejętności jazdy w terenie i przyczepność opon do tutejszej różowej glinki. Większa wilgotność podłoża niż miesiąc wcześniej wymagała lepszej techniki jazdy.

Tym razem w grupie znalazły się samochody lepiej przygotowane do jazdy w teren i bardziej odporne na zarysowania, więc Włodek, nasz niezawodny przewodnik, wytyczył nieco trudniejszą trasę, gdzie kulminacyjnym momentem był przejazd korytem małej rzeczki wijącej się między skałami. Wyjazd z wąwozu zajął nam więcej czasu niż zwykle, w ruch poszły liny i wyciągarki. Z powodu opóźnień na trasie sobotnia jazda zakończyła się długo po zmroku.

Niespodzianką dla uczestników były urodziny zarządu w bardzo gościnnej Bukowej Chacie – schronisku położonym u podnóża wyciągu narciarskiego. Zabawa trwała do ostatniego żywego, przy pełnej aprobacie właściciela.

Oglądając relację fotograficzną można odnieść wrażenie, że teren przypominał trasę rajdu przeprawowego. Zawsze nasze trasy są ustawione tak, aby mógł przejechać najsłabszy terenowo samochód w grupie. Jednocześnie zawsze jest możliwość zapoznania się z trudniejszym odcinkiem, podjęcie decyzji i przejazd objazdem, więc zapraszamy również samochody zupełnie fabryczne.

Następna edycja wypadu za miasto w Jurę Krakowsko-Częstochowską, na północ od Krakowa.

II-gi Land Serwisowy Wypad Za Miasto Galeria - Jakub Gasek (134 zdjęcia)
Galeria - Jakub Gasek (134 zdjęcia), www.fotoGasek.pl

II-gi Land Serwisowy Wypad Za Miasto Galeria - Agata Krawczyk (37 zdjęć)
Galeria - Agata Krawczyk (37 zdjęć)

Zobacz galerie z poprzednich edycji:
I-szy Land Serwisowy Wypad Za Miasto
III Land Serwisowy Wypad Za Miasto

Zobacz relacje z poprzednich edycji:
I-szy Land Serwisowy Wypad Za Miasto
III Land Serwisowy Wypad Za Miasto