O nas

Wieliczka

Land Serwis powstał w 1995 roku jako firma która miała uzupełnić lukę rynkową w zaopatrzeniu w części zamienne do samochodów Land Rover.

Zajmujemy się również sprzedażą komponentów OFF ROAD. Do wszystkich aut z logiem Land Rover posiadamy największe zaplecze części zamiennych i akcesoriów w Polsce. Zajmujemy się produkcją ślusarską (grille heavy duty, osłony podwozia, progi, siodła do wciągarek itp.)

Projektujemy oraz prowadzimy przebudowę seryjnych samochodów terenowych do potrzeb sportu oraz zaawansowanego Off-Roadu. Na miejscu jest dostępna pełna biblioteka techniczna. Służymy również informacją na wszelkie tematy związane z Land Roverem. Cały czas rozszerzamy ofertę akcesoriów dostępnych w magazynie i zakres prowadzonych usług. Współpracujemy z serwisami samochodowymi zajmującymi się Land Roverem i Roverem na terenie całego kraju.

Land Serwis jest organizatorem cyklicznych rajdów dla właścicieli i sympatyków samochodów Land Rover.
Organizujemy szkoleniowe imprezy integracyjne (team building) - współpracujemy w tym zakresie najlepszymi firmami w Polsce - udostępniamy samochody Land Rover wraz z najlepszymi kierowcami i instruktorami.

Wszyscy użytkownicy i sympatycy samochodów Land Rover są u nas mile widziani.

Rzetelna Firma
Nasza firma otrzymała certyfikat programu Rzetelna Firma. Tym samym dołączyła do grona przedsiębiorstw o zweryfikowanej niepodważalnej rzetelności, solidności i wiarygodności.

Więcej →

Otwarcie nowej siedziby, 29 IX 2007
W ostatni weekend września 2007 tradycyjną ''parapetówką'' w gronie przyjaciół i pracowników uczciliśmy rozpoczęcie działalności Land Serwis w nowej siedzibie.

Więcej →