KUBA K5-L

Dział serwisowo -wdrożeniowy LAND SERWIS. Ma zaszczyt przedstawić Państwu najnowszą realizacje naszego Zespołu.

Ręcznie wykonane nadwozie stylizowane na wzór klasycznej SERII. Charakterystyczne malowanie nawiązujące do legendarnego już rajdu Camel Trophy.

Nadwozie to klasyczny dwuosobowy PICKUP ze składaną przednią szybą oraz opcjonalnie montowanym dachem BIKINI.

KUBA K5-L wyposażony został w wysokiej klasy opony DURO AT 3.50-8 osadzone na klasycznych , pełnych felgach stalowych malowanych proszkowo.
Koło zapasowe oczywiście powędrowało na maskę. Legenda Land Rovera wciąż trwa...
Sercem KUBY K5-L jest wysoko wydajny akumulator żelowy OPTIMA YELLOW.
Za sterowanie układem zasilania odpowiedzialny jest moduł CTEK MULTI XS 7000.
Siedzenie kierowcy jak i pasażera zostało wykonane z najwyższej jakości, ręcznie wyprawianej skóry ekologicznej. Przeszywanej złotą, anty bakteryjną nicią o podwójnym splocie włókien.

Deska rozdzielcza jest zaprojektowana niesłychanie przejrzyście. Pozostawiono tylko niezbędne zegary oraz kontrolki. Pod siedzeniem zamontowano awaryjne odcięcie zasilania.

Ukłonem w stronę rynku europejskiego jest zamontowanie kierownicy po stronie lewej. To jedyne odstępstwo konstrukcyjne w stosunku do Oryginału – Legendy .

Na potrzeby zbudowania KUBY K5-L , zaprojektowano specjalne, mocne zderzaki przednie. Wraz z osłoną przednich drążków. Automatyczna skrzynia biegów , zapewnia niesłychane wrażenia z jazdy.

Zbudowany przez zespół LAND SERWISU pojazd łączy najlepsze cechy dynamicznego typowego samochodu terenowego wraz z wyszukaną formą i bogatą stylistyką nadwozia oraz niesłychanym przywiązaniem do zachowania detali.

KUBA K5-L , pod przykrywką luksusowego pojazdu, posiada niewątpliwie mocny OFF-ROADOWY pazur...

To pojazd dla prawdziwych Eksploratorów !