Ładowarka CTEK- najnowsza technologia w przystępnej cenie.

MXS 5.0 to ładowarka wykorzystująca najnowszą technologię, która wcześniej była stosowana wyłącznie w profesjonalnych produktach CTEK. Ładowarka zapewnia wszechstronne rozwiązanie do ładowania akumulatorów, także w przypadku zastosowań o wysokich wymogach.

MXS 5.0 oferuje takie funkcje, jak diagnoza akumulatora sygnalizująca czy akumulator może otrzymać i utrzymać ładunek, regenerację umożliwiającą odnowę całkowicie rozładowanych akumulatorów z rozwarstwionym elektrolitem, unikalne ładowanie podtrzymujące, tryb optymalnego ładowania w niskich temperaturach oraz ładowanie wymagających akumulatorów AGM (np. Optima).

Na wyświetlaczu wyświetlane są dla użytkownika wszystkie instrukcje dotyczące procedury ładowania.
MXS 5.0 to całkowicie automatyczna 8-etapowa ładowarka zapewniająca ładowanie akumulatorów 0.8 A lub 5 A do 12 V od 1.2-110 Ah umożliwiająca także ładowanie podtrzymujące do 160 Ah.

Ładowarka posiada klasę IP 65 (ochrona przed wodą i pyłem) i została zaprojektowana w celu zabezpieczenia samochodowych podzespołów elektronicznych, wraz z zabezpieczeniem przed iskrzeniem i odwrotną biegunowością oraz ochroną przeciwzwarciową.
Ładowarka jest objęta 5-letnią gwarancją.

1. Połączyć ładowarkę z akumulatorem.
2. Podłączyć ładowarkę do sieciowego gniazda ściennego.
Podświetlona zostanie lampka zasilania
3. Nacisnąć przycisk MODE, aby wybrać program ładowania.
-Akumulatory małych rozmiarów
-Akumulatory średnich rozmiarów
-Ładowanie w niskich temperaturach oraz ładowanie akumulatorów AGM wymagających 14.7 V
-Regeneracja akumulatorów znajdujących się w stanie głębokiego rozładowania
4. ... i gotowe.

Zobacz w sklepie:
56-721