Land Rover Defender 110 Double Cab 2,4 Td ps. Groszek

Rok produkcji 2018, rok "dawcy" 2010.

Samochód zarejestrowany jako ciężarowy, z fabrycznym numerem homologacji wpisanym w dowodzie. Dopuszczalna ładowność 1102 kg. Pięć miejsc siedzących.

Oddając hołd prototypowi Serii I z 1947 roku, z numerem rejestracyjnym HUE 166, auto otrzymało oryginalny, okolicznościowy pakiet stylizacyjny Land Rover Heritage na który składa się lakier perłowy Grasmere Green, maskownica chłodnicy, srebrny zderzak, nadkola błotników i felgi pomalowane w kolorze nadwozia oraz emblematy i naklejki z pakietu.

Wszystkie panele wewnętrzne, oraz wnęki drzwi zostały wygłuszone matami akustycznymi Dynamat Extreme, dla poprawy komfortu podróżujących. Podsufitkę i fotele ze skóry syntetycznej zrobiono na zamówienie. Przestrzeń ładunkowa została zabezpieczona poprzez położenie przemysłowej warstwy zabezpieczającej i uszczelniającej LINE-X. Umożliwia to łatwe utrzymanie czystości, co jest szczególnie ważne dla myśliwych.

W wyposażeniu dodatkowym znajdziemy elektrycznie opuszczane szyby w drzwiach przednich, zawieszenie Super Gaz, ogrzewanie postojowe Webasto Air Top 2000 ST, opony GoodYear Wrangler MT/R 235/85/16 na wzmacnianych felgach stalowych Wolf, oraz uchylny uchwyt koła zapasowego za tylną burtą.

Samochód objęty 3 letnią gwarancją lub do przebiegu 100 tys.km co pierwsze nastąpi.

Cena 59 000 EUR, plus VAT 23 %, lub faktura eksportowa.

VIN samochodu: SALLDHSS8BA824155

Poczytaj o gwarancji, o Defender Factory

Kontakt:
e-mail: df@lr.pl, tel: 691-857-200