Land Serwis British Garage kończy rok 2014 oficjalnym otwarciem nowego serwisu w Warszawie

W minioną sobotę przyjaciele i współpracownicy firmy spotkali się w warsztacie na ul. Chełmżyńskiej. Powodem spotkania było otwarcie nowego - czwartego już serwisu firmy.

Uczestnicy mogli zapoznać się z pracą w warsztacie, porozmawiać z pracownikami firmy o problemach dotyczących ich samochodów. Rozmów było całkiem sporo, gdyż w nowym oddziale mocno rozbudowany jest serwis diagnostyki Autologic oraz doposażenia pojazdów. Dzięki temu odwiedzający mogli poznać bliżej możliwości Autologic, zobaczyć części i akcesoria dedykowane ich samochodom.

Przez cały dzień goście mogli degustować przysmaki kuchni włoskiej i gruzińskiej, które zapewnili podróżnicy Tomek Tryba (www.winoispiew.com) oraz Piotr Bolko (www.winoichleb.pl). Każdy z nich wiele lat temu udał się na off-roadową wyprawę. Jeden do Toskanii, drugi do Gruzji. I tak już tam zostali. Jednak kilka razy do roku odwiedzają swoich przyjaciół i opowiadają o swoich niecodziennych przygodach, m.in. podczas imprez organizowanych przez Land Serwis.

I tak jak na włoskie i gruzińskie zwyczaje przystało były wina, sery, wędliny i oczywiście pizza. Pizza prosto z pieca ulokowanego na masce Defendera, kolejnej pasji uczestników spotkania. Wszystko to połączone z rozmowami, tańcami i śpiewem, prawie do białego rana.


Galeria Otwarcie oddziału British Garage Chełmżyńska Warszawa - 36 zdjęć