Off-Road Lejdis 2014

8 marca na torze off-roadowym w Kokotowie, odbyła się kolejna edycja rajdu Lejdis. Na rajd przyjechało wiele ciekawie przystrojonych samochodów, często z fantazyjnie przebranymi załogami.

Gościnnie wystawiło kilka swoich eksponatów Muzeum Ratownictwa z Krakowa, największe zainteresowanie wzbudzała Nysa w wersji reanimacyjnej, która przyciągała wzrok, wyróżniając się bielą i charakterystycznymi "kogutami".

Land Serwis, reprezentowały dwie panie, które właśnie na tej imprezie postanowiły rozpocząć swoją przygodę z jazdą po bezdrożach. Za kierownicą leciwego Land Rovera Series III, entuzjazmem nadrabiając brak doświadczenia, dzielnie walczyły we wszystkich konkurencjach zdobywając punkty, doświadczenie i sympatię kibiców oraz bardziej obytych z off-roadem zawodników. Swoją wolę walki zawodniczki Land Serwisu demonstrowały „wojennym” przystrojeniem samochodu, jak i umundurowaniem.

Podczas przejazdu trasy rajdu, samochód utknął przechylony na jedną stronę, lecz kibice szybko pomogli naszym zawodniczkom kontynuować zmagania rajdowe.

Największe wrażenie na kibicach zrobiła konkurencja „Przeciąganie liny”, gdzie nasz Series III dzielnie walczył z podrasowaną Suzuki Vitarą. Nasza Land Serwisowa zawodniczka nie pozwoliła przeciągnąć się ani o centymetr, zakopując dwukrotnie „sto dziewiątkę” po same osie, doprowadzając do remisu.

Impreza o zmierzchu dobiegła do końca, rozdano puchary i nagrody, często okraszone komentarzami i salwami śmiechu zawodników. Wysiłek naszych debiutantek został doceniony pucharem "za wolę walki i debiut", a całą imprezę zwieńczyło tradycyjne ognisko.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w galerii:

Galeria Off-Road Lejdis 2014 (17 zdjęć)
Galeria Off-Road Lejdis 2014 (17 zdjęć)