Majówka Land Serwisu - 21.05.2011

Majówka czyli nowa forma "dni otwartych" w Land Serwisie - podsumowanie.

Po trzech edycjach Bazaru Off-Road nadszedł czas na zmiany. Przede wszystkim impreza została ponownie skierowana do właścicieli samochodów angielskich, szczególnie marki Land Rover.
W Majówce wzięło udział 87 samochodów tej marki, od Lightweighta do najnowszego Range Rovera. Większość skorzystała z usługi bezpłatnego przeglądu i diagnostyki komputerowej.
Trasa przejazdu turystycznego po Pogórzu Wielickim liczyła 80 km. Dobrze zrobione notatki nawigacyjne okazały się miejscami za trudne dla wielu okazjonalnych pilotów - organizatorzy obiecali następnym razem nanieść więcej punktów orientacyjnych.

Upał spowodował że pierwszy długi i stromy podjazd z siedziby Land Serwisu zweryfikował skuteczność chłodzenia kilku maszyn. Na szczęście powrót do serwisu był z góry...
Inauguracyjny przejazd po nowym torze szkoleniowym Land Serwisu w Raciborsku wykonał Grzegorz Kaczyński samochodem Discovery II, z tej okazji polanym obficie "ruskim szampanem" na szczęście.
Najlepszy sumaryczny czas przejazdu dwóch odcinków specjalnych uzyskał Michał Fornawski.

Sekcję heli reprezentował na statycznej wystawie majestatyczny Bell 427 i przewoźny symulator lotu helikoptera Robinson 44.

Cały dzień do dyspozycji milusińskich były dmuchane zjeżdżalnie i akumulatorowe samochodziki, a dla dorosłych amatorów off-roadu specjalne oferty na akcesoria i części zamienne. Część oficjalna zakończyła się rozdaniem nagród i koncertem Audiofeeling Band w składzie Dawid Fortuna, Maciej Adamaczak i Paweł Kaczmarczyk.
Zaprezentowali oni energetyczny koncert z jazzowymi interpretacjami przebojów Raya Charlesa. Ognisko integracyjne zakończyło Majówkę o 3:00 nad ranem.

Organizatorzy dziękują wszystkim za przybycie i zapraszają na Majówkę za rok.

Ciąg dalszy Majówki

Zwycięzcami próby sportowej zostali w kolejności.
1. miejsce Michał Fornawski
2. miejsce Jakub Osmala
3. miejsce Sergiej Bezpalenko

Prezentujemy Państwu, galerię zdjęć z rozdania nagród za zdobycie najlepszych czasów na torze off- road Land Serwisu w Raciborsku.
Po rozdaniu nagród zagrał dla naszych gości zespół Paweł Kaczmarczyk- Audiofeeling Band, zwycięzcom serdecznie gratulujemy

Relacja zdjęciowa z dzisiejszej Majówki.
Przedstawiamy państwu galerię zdjęć z dzisiejszej imprezy. Zobaczyć w niej można jak wielkim zainteresowaniem cieszył się nasz serwis, oferujący darmowe przeglądy, diagnostykę komputerową, oraz pierwsze Land Rovery przecierające szlaki naszego firmowego toru off- road w Raciborsku.

Wkrótce więcej informacji.