Nowa marka filtrów kabinowych w sklepie LR.pl

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą filtrów kabinowych firmy Sivento. Oferujemy trzy linie filtrów: standardowe wykonane z włókna warstwowego, z włóknem węglowym oraz filtry z aktywnym węglem roślinnym w metalowej ramie.

Filtry wykonane z włókna warstwowego
Wysoka wydajność, komfort i bezpieczeństwo.
Wszystkie filtry kabinowe z włókna Sivento oferują ochronę przed pyłami i zanieczyszczeniami.

Filtry wykonane w włókna węglowego
Filtry z włókna węglowego Sivento z wypełnieniem z węgla aktywowanego,który ogranicza przenikanie związków organicznych, metali ciężkich, zanieczyszczeń stałych i szkodliwych cząsteczek (takich jak np. benzen, toluen, ozon).

Filtry z wypełnieniem z węgla aktywowanego w metalowej ramie
Wykorzystanie zarówno węgla aktywnego, jak i metalowej ramy (ocynkowanej), zapewnia najwyższy poziom bezpieczeństwa, higieny i komfortu.
Pojemność chłonna materiałów zapewnia ochronę również przed substancjami tłuszczowymi, odpowiedzialnymi za nieprzezroczystą powłokę po wewnętrznej stronie przedniej szyby. Ponadto, ogranicza wejście alergenów i zanieczyszczeń, takich jak ołów, kadm, benzen, azbest, tlenek węgla, pył i zarodniki. Rama z blachy i sztywnej pianki poliuretanowej gwarantuje odporność filtrów nawet przy wyższych natężeniach przepływu powietrza.
Połączone działanie włókna i granulek węgla zapewnia wydajność na poziomie 80% dla cząstek PM10, oraz 60% dla cząstek PM2.5.

Zobacz pełną ofertę filtrów Sivento