search search

British Garage / Land Serwis

SKLEP ONLINE

Początek

Wszystko zaczęło się w 1996 od spółki Kowal/Turchan, którzy posiadali Range Rovera Classica z silnikiem V8 i Land Rover Series II. W latach 90-tych takich samochodów w Krakowie i okolicach było zaledwie kilka. Zakup części zamiennych do Land Rovera, Range Rovera na polskim rynku motoryzacyjnym był wtedy niemożliwy. Poszukując części w ojczyźnie Land Rovera, narodził się pomysł na firmę zajmującą się importem i sprzedażą części oraz naprawą samochodów tej marki.


Pierwsza siedziba - Potrzask

W październiku 1996 roku w Krakowie przy ulicy Potrzask została otwarta pierwsza siedziba firmy Land Serwis. Z biegiem lat w Polsce pojawiało się coraz więcej samochodów marki Land Rover, Range Rover, Jaguar w związku z czym nabieraliśmy coraz większego doświadczenia w ich serwisowaniu, oraz stale poszerzaliśmy asortyment naszego magazynu. Taki stan rzeczy utrzymywał się aż do 2007 roku, kiedy to nastał czas na zmiany i milowy krok w rozwoju naszej firmy.


Druga siedziba - Wieliczka

W 2007 roku Land Serwis pozostał jedynie serwisem, natomiast działalność handlową przejęła nowo utworzona spółka British Garage. Całość działalności została przeniesiona do nowej siedziby w Wieliczce. To nowy, duży, funkcjonalny magazyn oraz w pełni profesjonalny serwis z obsługą na poziomie dealerskim wszystkich modeli Land Rovera, Range Rovera, Jaguara. Przez kolejne lata nadal powiększaliśmy ilość części na naszym magazynie oraz poprzez szereg szkoleń i stale nabywane doświadczenie podnosiliśmy swoje umiejętności.


Dzisiaj

British Garage Wieliczka to największy magazyn części zamiennych do samochodów marki Land Rover, Jaguar w Polsce. Posiadamy na miejscu ponad 20 000 pozycji magazynowych, w tym części oryginalne GENUINE, zamienne w jakości OEM oraz budżetowy aftermarket. W naszej ofercie znajdziecie Państwo również szeroki wybór różnego rodzaju akcesoriów. Dzięki współpracy z największymi dostawcami części do samochodów marki Land Rover i wyłącznością na rynku polskim od firmy Britpart (od 2002 roku) jesteśmy w stanie sprostać wszystkim wymaganiom naszych klientów.

Land Serwis to oprócz serwisu Land Rovera, Range Rovera, Jaguara, także miejsce, gdzie naprawisz wszystkie marki z angielskim rodowodem, takie jak: Bentley, Rolls Royce, Aston Martin. Pracują u nas doświadczeni specjaliści z kilkunastoletnim stażem w naszej firmie, którym z pełnym zaufaniem mogą Państwo powierzyć naprawę swoich angielskich samochodów.

Jak do nas trafić?