search search

Pisali o nas

SKLEP ONLINE

autokult page

Jedną z gwiazd tegorocznej licytacji WOŚP był Land Rover Defender oferowany przez British Garage. To najlepsi specjaliści w kraju, którzy produkują słynne terenówki, choć te już od dawna nie zjeżdżają z taśmy produkcyjnej w Wielkiej Brytanii. Ten, kto wylicytował samochód za blisko 120 tys. zł, kupił prawdziwą perełkę.

Pojedynek trwał do samego końca. Ostatecznie na aukcji WOŚP najdrożej sprzedanym samochodem w tym roku był Pontiac Trans Am odnowiony przez Mastercard i Braci Collins. Jest to legenda kina znana z serialu "Knight Rider". Udało się go sprzedać za 186 100 zł.

Jednak bardzo długo prowadził Land Rover Defender przygotowany przez firmę British Garage i wystawiony bez większego rozgłosu. Również legenda, ale auto jest bardziej praktyczne i raczej nie będzie stało w garażu. Sprzedawca dał na ten wóz nawet 3-letnią gwarancję, ale zaznaczył, że "…nie jest autorską produkcją Defender Factory". Tylko co to znaczy?

Co to jest Defender Factory?

Żeby zrozumieć, o co chodzi, trzeba najpierw wyjaśnić, czym jest Defender Factory. Najlepiej opisał to sam twórca, Piotr Kowal:

"Jak sama nazwa wskazuje, nic innego, tylko fabryka nowych (ale starych modeli) Defenderów" – czytamy na firmowej stronie internetowej. Nowych, ale starych?

Czytaj dalej: https://autokult.pl/land-rover-defender-sprzedany-na-wosp-za-120-tys-zl-to-prawdziwa-okazja-wyjasniamy-dlaczego,6809411138857089a

Jak do nas trafić?

X-DREAM.pl