Pierwsze Urodziny Land Life

W minioną sobotę 30 listopada br. odbyła się mała, klimatyczna impreza - nasze pierwsze urodziny. Lokalizacja- Kolonia Pożdżenice k/Zelowa, gdzie dzięki pomocy Jazzmana i Mieszka przygotowaliśmy teren wraz z największą atrakcją, jazdą czołgiem T-55. Jedynie co nie zagrało do końca, to pogoda ,w sobotę specjalnie nas nie rozpieszczała.

W bazie urodzin gościliśmy ponad 150 osób, zgłoszonych oraz zaproszonych przez redakcję. Przyjechali ponad siedemdziesięcioma Land Roverami, jednym Patrolem i kilkoma Samurajami. Niektórzy przybyli osobowymi „plastikami”. Na początek wystartował 50-cio kilometrowy przejazd wg roadbooka. Po powrocie można było posilić się żurkiem, przegryźć ciastem drożdżowym, kiełbasą z „mobilnego ogniska” i przepić herbatą, bądź grzanym winem. Na miejscu przygotowany był odcinek specjalny. W trakcie imprezy Jazzman zaprezentował możliwości T-55. Czołg i całe zamieszanie wokół niego, cieszyły się dużym zainteresowaniem, bo jeżeli Land Rovera można czasami spotkać na naszych drogach, to z czołgiem jest już ciężko.

Chcielibyśmy podziękować naszym Gościom za przybycie i stworzenie wspaniałej atmosfery.

Rywalizację i główną nagrodę - wyciągarkę i wyjazd do Land Rover Experience wygrał Cezary Sowiński z Buczka.
Drugie miejsce, zajęła Ania Piechowicz z Łodzi, która otrzymała osłonę mostu i wyjazd do fabryki Land Rovera w Solihull.
Trzecie miejsce – Krzysztof Pająk ze Szczawy, otrzymał zestaw narzędzi oraz udział w VII Podhalańskim Zlocie Land Rover.

Kolejne miejsca zajęli: Wojtek Włodarczyk Warszawa, Michał Krzyżanowski Gomunice, Andrzej Basiakowski Dobroszyce, Rafał Bejmert Kamieńsk, Daniel Węgrzyński Kodrąb, Krzysztof Sobolewski Warszawa i Rafał Marcinkowski z Katowic.
Serdecznie gratulujemy.

Za nagrody i pomoc w organizacji dziękujemy firmom: Transfer Multisort Elektronik z Łodzi, Prestige VT Lesznowola, Szkoła Języków Obcych PROGRES Łódź, Land Serwis Wieliczka, Outback4x4 Warszawa, MP4X4 Janów Lubelski, Pensjonat Śnieżka Karpacz, Bałkany4x4 Kraków, Polany Off Road Łódź, Aformat Łódź.

Dzięki uprzejmości TVP Łódź urodziny nasze można będzie obejrzeć na szklanym ekranie. Raz jeszcze dziękujemy wszystkim, do zobaczenia przy okazji innych imprez.

Grzegorz Ostrowski

Galeria Pierwsze Urodziny Land Life 30.11.2013 (65 zdjęć)
Galeria Pierwsze Urodziny Land Life 30.11.2013 (65 zdjęć)