Range Rover Evoque 2014

Silnik 240KM benzyna, przebieg 8600 km.

Wyposażenie: Dach panoramiczny, skrzynia 9-cio biegowa, felgi 19 cali, lakier Santorini black, lusterko wsteczne elektrochromatyczne, Tiptronic, kierownica skórzana. Skórzane podłokietniki drzwi. System Keyless. Tapicerka skórzana Cirrus, szyby boczne-tylne przyciemniane, czujnik parkowania - przód i tył, elektrycznie otwierana i zamykana klapa bagażnika, elektryczne lusterka z pamięcią, kontrola trakcji z systemem Terrain Response. Klimatyzacja automatyczna z czujnikiem jakości powietrza, czujnik deszczu, system mocowania ładunku w bagażniku, system nawigacji.

Pełna specyfikacja pojazdu z bazy Land Rovera do udostępnienia na e-maila.

Zapraszamy na jazdę próbną!!!

Jedyna taka gwarancja.
Oferujemy jako jedyni w Polsce samochody importowane z USA z pełną gwarancją. Dzięki naszym kontaktom wyszukujemy samochody minimalnie uszkodzone, bez uszkodzeń układu napędowego, silnika czy zawieszenia. Zdjęcia samochodu przed naprawą są dostępne na życzenie. Samochody posiadają pełną dokumentację celną z krakowskiego Urzędu Celnego (VAT, akcyza). Są naprawiane zgodnie z procedurą fabryczną, w oparciu o oryginalne części zamienne.

Samochody są rejestrowane w Polsce i są przed wydaniem klientowi testowane na dystansie kilku tysięcy kilometrów. Wszystkie materiały eksploatacyjne takie jak filtry, oleje, tarcze i klocki hamulcowe, są wymieniane na nowe. Systemy elektroniczne są przeprogramowane na rynek europejski (mile/kilometry), jak również radio, polskie menu. Przebieg gwarantowany pisemnie.

Standardowy okres gwarancyjny jest określony przebiegiem do 100 tys km. lub 12 miesięcy. W tym okresie wszelkie usterki mechaniczne, elektryczne i elektroniczne będą usuwane na koszt gwaranta (sprzedawcy). Warunkiem utrzymywania gwarancji jest dokonywanie przeglądu wraz z wymianą płynów i materiałów eksploatacyjnych co 10 tys km. w naszych serwisach (Kraków, Warszawa, Poznań).

Gwarantem jest firma Land Serwis / British Garage która specjalizuje się w serwisie samochodów Land Rover i Jaguar od 1995 roku i posiada największy w Polsce magazyn części zamiennych do tych samochodów. Oferujemy finansowanie zakupu (leasing, kredyt).

Dlaczego warto kupić samochód z USA.
  1. Samochody produkowane na rynek amerykański przechodzą dużo bardziej szczegółową kontrolę jakości na etapie produkcyjnym. Konkurencyjność tego rynku, jak i wymogi licencyjne są najwyższe na świecie (patrz afera VW).
  2. Na rynek amerykański nie są sprzedawane podstawowe i średnie wersje wyposażenia. Zawsze mamy do czynienia z samochodem maksymalnie wyposażonym począwszy od silnika a kończywszy na nagłośnieniu.
  3. Większość bogatych stanów, gdzie kupuje się drogie samochody takie jak Land Rover, Range Rover, Jaguar znajdują się w ciepłej strefie klimatycznej (Kalifornia, Floryda, Texas). W związku z tym nie mają one kontaktu z zimą, solą na drogach i korozją.
  4. Obecnie produkowane modele LR nie mają innych modułów elektronicznych na rynek amerykański czy europejski. Wszystko po przeprogramowaniu działa jak w modelu europejskim, łączenie z polskim menu.

Cena: 129 000