Zalajkuj nas na Facebooku Oglądaj nas na YouTube Śledż nas na Twitterze Szukaj na stronie Szukaj w sklepie

Serwis Land Rover / Jaguar

SKLEP ONLINE

Działamy zgodnie ze standardami serwisu autoryzowanego i na podstawie dokumentacji fabrycznej. Serwisujemy wszystkie modele Land Rovera, Range Rovera, Jaguara, Bentleya, Rolls Roycea i Astona Martina.

Zapewniamy kompleksowe naprawy oraz renowację. Dysponując profesjonalnie wyposażonym serwisem, najnowszymi systemami diagnostyki komputerowej oraz wykwalifikowaną kadrą z wieloletnim doświadczeniem, możemy z dumą ogłosić - dla nas nie ma rzeczy niemożliwych.

Przeglądy

Przeglądy dokonywane są według standardów Land Rover i Jaguar na podstawie dostępu do GTR (Global Technical Reference - Topix) dokumentacji fabrycznej producenta oraz z użyciem specjalistycznych narzędzi i komputera diagnostycznego JLR.

Mechanika

Wykonujemy wszystkie usługi związane z kompleksową obsługą samochodów marki Land Rover, Range Rover oraz Jaguar. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu i szerokiemu zapleczu warsztatowemu jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających Klientów.

Diagnostyka komputerowa

Diagnostykę komputerową w naszych serwisach oparliśmy na fabrycznych systemach diagnostycznych oraz firmy AUTOLOGIC. Autologic umożliwia niezależnym specjalistom zapewnienie profesjonalnej obsługi systemów elektronicznych.
View the embedded image gallery online at:
https://lr.pl/serwis-land-rover-jaguar#sigProId5c92c70953

Kompleksowy serwis Klimatyzacji

Naszym Klientom oferujemy kompleksową obsługę klimatyzacji samochodowych w oparciu o najbardziej zaawansowane technicznie urządzenie na rynku typu Ecotechnics ECK 3000.

Kompleksowy serwis blacharsko lakierniczy

Serwis blacharko-lakierniczy dokonywany jest według standardów Land Rover i Jaguar, na podstawie wykupionego dostępu do GTR (Global Technical Reference - Topix) dokumentacji fabrycznej producenta oraz z użyciem narzędzi specjalistycznych i komputera diagnostycznego.

Samochody zastępcze

Na życzenie udostępniamy naszym klientom samochody, które zapewniają im mobilność na czas dokonywanej usługi w naszym serwisie. Do dyspozycji Jaguar, Land Rover, Range Rover. Skontaktuj się z nami w celu uzyskania szczegółowych informacji.

Pomoc 24h

Całodobowa Pomoc Drogowa dla klientów firmy Land Serwisu na terenie całego kraju.

Modyfikacja pojazdów pod wyprawy

Gromadzone od lat doświadczenie pozwala nam przygotować od podstaw samochód, dla którego nie ma rzeczy niemożliwych. Specjalizujemy się w przebudowie Defenderów (z wyjątkiem modeli napędzanych silnikiem Td5) we wszystkich wersjach nadwoziowych (station wagon, hard top, soft top, double cab, pick-up) i w każdym rozstawie osi (90, 110, 130 cali).

MAMY WSZYSTKIE CZĘŚCI
DLA TWOJEGO LAND ROVERA I JAGUARA

Kompleksowa oferta naszego sklepu zawiera oryginalne części oraz zamienniki w atrakcyjnej cenie.

X-DREAM.pl