search search

Kompleksowy serwis klimatyzacji

SKLEP ONLINE

Naszym Klientom oferujemy kompleksową obsługę klimatyzacji samochodowych w oparciu o najbardziej zaawansowane technicznie urządzenie na rynku typu Ecotechnics ECK 3000.

W Land Serwisie oferujemy kompleksowy serwis układu klimatyzacji wypełnionego ekologicznym czynnikiem R-1234yf, który od 2017 roku stosowany jest obowiązkowo we wszystkich autach sprzedawanych na terenie UE (od 2013 r. stopniowo zastępował na rynku stary, tańszy czynnik R134a, który nierzetelne warsztaty czasem stosują w miejsce nowego, narażając układ na poważne uszkodzenie). Powierzając swój samochód naszym specjalistom, otrzymasz z powrotem auto z uzupełnionym czynnikiem, oraz odgrzybionymi i ozonowanymi kanałami klimatyzacji.

Zapraszamy nie tylko właścicieli Land Roverów i Jaguarów, ale również modeli innych marek. Serwisujemy klimatyzacje wypełnione nowym, jak i starym czynnikiem (jeśli nie jesteście Państwo pewni, jaki gaz zastosowany został w Waszym aucie, nasi specjaliści sprawdzą to, aby nie doszło do kosztownej pomyłki). 

Zamów wizytę w serwisie

Godziny otwarcia:
pn. - pt.: 8.00 - 17.00
tel.: +48 12 410-74-14
tel.: +48 502-645-655
e-mail: serwis@lr.pl

Zamów wizytę w serwisie

Jak do nas trafić?