v8.pl Team Spirit, 13 września 2008

Rano w sobotę na ul. Jedynaka pojawiło się 8 samochodów. Wyruszyliśmy nienerwowo ok. 10:00 w kierunku pobliskich wzgórz. Na początek kilka zjazdów i podjazdów, błotko oraz woda. Potem trafiliśmy na drogę z dość głębokimi koleinami. Na tyle głębokimi, że skutecznie unieruchomiły standardowe Discovery. Właściciele zadecydowali o zaparkowaniu swego auta i przesiedli się do mojego Range Rover'a wraz ze swoim psem (a raczej całkiem niewielkim pieskiem).

Podróżowaliśmy dalej kolumną za Pablem, prowadził nas sobie tylko znanymi szlakami. Wczesnym popołudniem dotarliśmy na prywatny teren jednego z uczestników zabawy, gdzie rozpaliliśmy ognisko i przystąpiliśmy do spożywania. Test zabranego specjalnie na tę zabawę kinetyka wypadł pozytywnie, zaowocowało to pęknięciem tylnej oraz przedniej półośki w moim samochodzie oraz wyprostowaniem haka w Mitshubishi.

Do bazy wróciłem na holu, jeszcze prezentacja filmów z Magam Trophy oraz Camel Trophy, kilka słów podsumowania i w przyjaznej atmosferze rozjechaliśmy się do domów z gorącym postanowieniem kontynuowania zabawy. W przygotowaniu mamy dwie następne trasy, chętnych zapraszamy serdecznie.

Socho


Galeria - 85 zdjęć