Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera i dowiaduj się jako pierwszy o naszych aktualnościach i promocjach! Newsletter jest bezpłatny i możesz zrezygnować z niego w każdej chwili.

Zapisz się do Newslettera

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych


Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej oraz na przetwarzanie swoich danych osobowych przez British Garage Sp. z o.o. z siedzibą Wieliczka (32-020) przy ul. Jedynaka 26A, w celu korzystania z prowadzonej usługi "Newsletter".
Mam prawo dostępu do treści swoich danych i możliwości ich poprawiania.

Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie za pomocą formularza: Wypisz się z Newslettera (znajdującego się na dole tej strony), co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi "Newsletter".
Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajdziesz tutaj: Informacje na temat przetwarzania danych osobowych.
Zmiana ustawień subskrypcji Newslettera

Dostęp do strony na której możesz zmienić, zaktualizować swoje Dane, wymaga osobistego identyfikatora, który znajduje się w wiadomości o tytule:
"Subskrybujesz newsletter lr.pl" , która została wysłana na Twój e-mail, po potwierdzeniu subskrypcji za pomocą linku aktywującego.
W wypadku utraty lub nieznajomości adresu zawierającego osobisty identyfikator, można wygenerować wiadomość, w której zostanie on podany za pomocą strony:
Dodatkowe informacje:
W przypadku kiedy adres e-mail zostanie zmieniony, otrzymasz nową wiadomość z linkiem aktywującym w który należy kliknąć w celu potwierdzenia nowego adresu e-mail (na stary adres nie będzie dostarczany Newsletter).

Na tej stronie możesz też zdecydować czy chcesz otrzymywać wiadomości w formacie HTML, wybrać listę do zasubskrybowania. Zmiany zatwierdza się po naciśnięciu przycisku "Aktualizuj" i wcześniejszym wyrażeniu Zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Na tej stronie możesz za pomocą przycisku "Rezygnuję", wypisać się z Newslettera, a Twoje dane zostaną usunięte.

Wypisz się z Newslettera