Zostań naszym dealerem!!!

Poszukujemy osób i firm zainteresowanych dystrybucją części zamiennych Land Rover i Jaguar.
Jak zacząć?

Często w naszym środowisku spotykamy właścicieli Land Roverów i Jaguarów, którzy zaopatrują się indywidualnie w części zamienne za pośrednictwem sklepów internetowych lub portali aukcyjnych. Jest to czasem niedogodne, ze względu na wysoką cenę i możliwość pomyłki w doborze części. Proponujemy abyś Ty, Twoja firma albo Twój sklep znalazł się bliżej takiego klienta i zaproponował korzystne ceny i doradztwo dla klientów z Twojej okolicy lub z grupy znajomych posiadających Land Rovera lub Jaguara.

Firma Land Serwis/British Garage jest niezależnym importerem części zamiennych dla marek Land Rover i Jaguar, zarówno oryginalnych jak i zamienników w każdym zakresie cenowym i jakościowym. Współpracuje z trzema wiodącymi w Anglii firmami, t.j. Britipart, Allmakes i Bearmach, przy czym z firmą Britpart na zasadzie wyłączności na rynku polskim. Land Serwis/British Garage posiada największy w Polsce magazyn, z którego realizuje zamówienia w przeciągu 24 godzin.
Współpracę proponujemy dla osób posiadających działalność gospodarczą oraz dla osób prywatnych nie posiadających zarejestrowanej działalności. Nie musisz mieć lokalu, ani kupować niczego "na zapas". Ofertę kierujemy również do osób, które mogą robić zakupy w imieniu większej grupy użytkowników.

Zasady:
Land Serwis/British Garage proponuje cenę hurtową zakupu części zamiennych. Ceny są uzależnione od uzyskanego obrotu. Otrzymujesz wstępny (znaczący) rabat na części. W początkowym okresie nie wymagamy żadnych gwarancji co do obrotu. Na zasadzie spróbuj, uda się, jeśli nie - niczym nie ryzykujesz. W przypadku przekroczenia pewnego poziomu obrotów, co do którego się umówimy (okres czasu i wysokość) cena części zostanie skorygowana wstecz do niższej grupy rabatowej, wraz ze zwrotem różnicy w cenie na wskazane konto. Nie sugerujemy ceny końcowej dla klienta, Ty ją dowolnie ustalasz.

Zamówienie i zakup części zamiennych jest realizowane na podstawie numerów katalogowych. Mocno wskazane (ale nie konieczne) jest wykupienie dostępu do katalogu części zamiennych on-line (Microcat). Koszt około 200 zł miesięcznie. Proponujemy bezpłatne szkolenia z zakresu doboru części w naszych siedzibach. Do kosztów zakupu doliczany jest koszt transportu kurierskiego w obowiązujących stawkach.

Sprzedaż przez dealera może odbywać się bezpośrednio lub poprzez wysyłkę kurierską. Sugerujemy też pośrednictwo portali aukcyjnych, oraz założenie własnej strony internetowej z ofertą lub sklepem on-line.

Umowa współpracy zostaje zawarta na czas nieokreślony. Płatność za dostawy odbywa się gotówką, za pobraniem, lub przelewem z odroczonym terminem płatności. W przypadku zapłaty odroczonej konieczne jest zabezpieczenie płatności. Dostawy z magazynu w Wieliczce mogą być dostarczane do dealera, bezpośrednio do klienta końcowego (bez konieczności organizowania dalszej przesyłki) lub na dowolny wskazany adres.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie e-maila zawierającego dane kontaktowe i adres pocztowy na adres e-mail: asystent.biuro@lr.pl.

Spróbuj, nie ryzykujesz, a może będzie to początek ciekawego i opłacalnego biznesu.