search search

SKLEP ONLINE

NASZE AUKCJE CHARYTATYWNE ALLEGRO NA RZECZ WOŚP

Od wielu lat jestem pod wrażeniem pracy Jurka Owsiaka i jego zaangażowania w WOŚP. Jednak dopiero po wizycie na festiwalu Pol and Rock zrozumiałem, że to nie tylko zbiórka pieniędzy w szlachetnym celu.

Jurek skupia wokół siebie ludzi, głównie młodych, którzy są przyszłością tego narodu. Tolerancyjnych, krytycznych, myślących, pozbawionych szerzącej się agresji, otwartych na rzeczową dyskusję, szanujących ludzi o innych poglądach, wyznaniach, koloru skóry czy orientacji. Dlatego uważam, że naszym obowiązkiem jest zaangażowanie się w tą misję.

W poprzednich latach Land Serwis/British Garage poprzez zakupy na aukcjach oraz wystawione przedmioty zasilił konto WOŚP kwotą ponad 100 tys. PLN.
Naszym planem na ten finał jest zebrać przynajmniej taką, sześciocyfrową kwotę.

Naszą "gwiazdą" aukcji jest Land Rover 90, z pełną gwarancją (3 lata lub 100 tys. km co pierwsze nastąpi), którego opis jest tutaj.

Zobacz aukcję: Land Rover 90 WOŚP Z gwarancją 3 LATA / 100 TKM.

0 p1470257 wosp aukcja

Oprócz Land Rovera, w kilkudziesięciu innych naszych aukcjach znajdziecie przeróżne i ciekawe fanty, przekazane przez naszych przyjaciół.

Zobacz nasze aukcje: Konto Allegro Defender_Factory

Całość kwot wylicytowanych na tych aukcjach zasili konto WOŚP. Z naszej strony gwarantujemy bezpłatną wysyłkę kurierską, lub bezpłatny transport w promieniu do 100 km od Wieliczki, w przypadku dużych przedmiotów.

Nie żałujcie grosza, bo robicie dobro, które do was wróci.

Piotr Kowal

Jak do nas trafić?

X-DREAM.pl