search search

SKLEP ONLINE

Nowy Defender wyznacza trendy. Nadjeżdża Range Rover Sport III generacji

Produkcja Range Rovera Sport drugiej generacji trwa od 2013 roku, stąd rosnące oczekiwanie klientów na prezentację jego następcy. Jaguar Land Rover już nad nim pracuje, czego dowodem są pojawiające się na portalach motoryzacyjnych zdjęcia szpiegowskie. Niektórzy ulegają pokusie stworzenia wizualizacji jego przyszłego wyglądu.

rrsport2021


Nicolas Cavero z futurecarsnow, który publikuje swoje prace na Instagramie, zaprezentował autorską grafikę przedstawiającą wyobrażenie Range Rovera Sport nowej generacji. Do jej stworzenia wykorzystał elementy charakterystyczne dla Nowego Defendera, który zadebiutował w ubiegłym roku.

Uwagę zwracają od razu okrągłe reflektory umieszczone w trapezoidalnych kloszach, którym towarzyszą dwie zewnętrzne „łezki”. Wyróżniają się także nieprzezroczyste panele w kolorze nadwozia ulokowane pomiędzy słupkami C i D. Czy taką samą drogą podąży myśl etatowych projektantów Land Rovera? – tego jeszcze nie możemy być pewni.

Prace nad nowymi modelami samochodów są już bardzo zaawansowane – w lutym na jazdach testowych przyłapano nie tylko Range Rovera Sport, ale również brytyjskiego flagowca – Range Rovera V generacji, który ma zastąpić produkowany od 2012 roku model L405. Kolejną nowością będzie Range Rover Evoque zbudowany w oparciu o podwozie z długim rozstawem osi, w którym ma zmieścić się trzeci rząd siedzeń.

Premiery nowych modeli Range Roverów spodziewać się możemy jeszcze w tym roku. Ich sprzedaż powinna wystartować w przyszłym sezonie.


Jak do nas trafić?