search search

SKLEP ONLINE

Project Ghost - klasyczny Land Rover Defender z elektrycznym sercem

03

ECD Automotive Design zaprezentowała swój najnowszy projekt - "Project Ghost". Ten klasyczny Land Rover Defender 110 kryje w sobie nowoczesny elektryczny układ napędowy.
 
Project Ghost to przyciągający uwagę Defender 110, który napędza elektryczny układ napędowy. Pod maską znajduje się silnik o niebagatelnej mocy 450 KM oraz bateria o pojemności 100 kWh. Zasięg auta niestety nie został jednak podany w oficjalnym komunikacie.
 
ECD zwraca szczególną uwagę na potrzeby klientów, dopasowując pojazd do ich oczekiwań. Firma pyta klientów, w jakim miejscu będzie się znajdował samochód, jak planują go używać oraz jaką mają budowę ciała. To pozwala na stworzenie pojazdu idealnie dopasowanego do potrzeb użytkownika. W przypadku "Project Ghost" klient był wyższy niż przeciętny kierowca Defendara. W związku z tym firma obniżyła pozycję fotela, co umożliwia wygodniejszą jazdę dla wyższego kierowcy niż w oryginalnych modelach.
 
Defender 110 stoi na 16-calowych stalowych felgach Wolf Steel w matowym czarnym kolorze, które współgrają z innymi czarnymi akcentami na zewnątrz pojazdu. Wnętrze zostało wyposażone w nowoczesne, czarne skórzane fotele Corbeau Trailcat oraz przestronne tylne siedzenia dla siedmiu osób.
 
Deska rozdzielcza Puma pokryta jest czarną skórą, a tradycyjne panele i konsola centralna zostały zmodyfikowane z myślą o wygodzie kierowcy. Inne niestandardowe funkcje obejmują czarną kierownicę MOMO Prototipo i metalowe przyciski na panelu radiowym. W kabinie znajduje się także zaawansowany system audio z ekranem dotykowym Alpine Halo, głośnikami JL Audio i aktywnym subwooferem JBL.
 
"Project Ghost" to doskonały przykład połączenia klasycznej stylistyki Land Rover Defender z nowoczesnymi technologiami. Elektryczny układ napędowy oraz liczne udogodnienia sprawiają, że ten kultowy samochód nabiera nowego wymiaru, idealnego dla miłośników marki, którzy szukają połączenia tradycji z innowacją. Projekt ECD Automotive Design pokazuje, że klasyczne samochody mogą nadal zaskakiwać, gdy zostaną poddane odpowiedniej renowacji i modyfikacji. Dla miłośników Land Roverów "Project Ghost" to kolejny dowód na to, że ich ulubiona marka wciąż ma wiele do zaoferowania. Nawet klasyczne modele mogą być unikalne i wyjątkowe, jeśli zostaną odpowiednio odnowione i zmodyfikowane.
 
fot. ECD Automotive Design
X-DREAM.pl