Land Rover 90

Land Rover został wyprodukowany w 1985 r. (pierwsza rejestracja w Polsce 2004 r.). Zarejestrowany jako ciężarowy (dopuszczalna ładowność 580 kg.) i przystosowany do przewozu 6 osób (wpis w dowodzie). Umożliwia więc pełne rozliczenie kosztów eksploatacji w przypadku użytkowania przez firmę.

Cztery miejsca siedzące z tyłu pojazdu znajdują się na dwóch składanych ławeczkach ustawionych wzdłuż pojazdu i nie posiadają pasów bezpieczeństwa. Samochód nie jest autorską produkcją Defender Factory, ale jest godny zainteresowania każdego fana marki. Poprzedni właściciel samochodu, znany z dobrego gustu i pedantycznej dokładności spędził dużo czasu i pieniędzy na jego renowację. Rachunki opiewają na kwotę 85 tys PLN (są w komplecie dokumentacji), bez wkładu pracy własnej.

Ten model Land Rovera powstał w starych "dobrych" czasach gdy "british steel" oznaczała najwyższą jakość materiału, systematycznie pogarszającą się w późniejszych modelach (rama, konstrukcja wewnętrzna). Oczywiście jak w każdym Land Roverze poszycia zewnętrzne są aluminiowe. W samochodzie zamieniono oryginalny, wolnossący silnik 2,5 D o mizernej mocy (68 KM) i niskiej kulturze pracy, na nowszy silnik 2,5 Tdi o mocy 111 KM (typ 300 Tdi). Silnik ten był montowany w Land Roverach w latach 1994 - 1998. Uznawany za jedną z najlepszych jednostek napędowych w historii Land Rovera. Pozbawiony elektroniki, z mechanicznym układem wtryskowym Bosch. Nadwozie zostało pomalowane (czarny półmat), a podwozie skrupulatnie wyczyszczone i zabezpieczone antykorozyjnie. Samochód jest 100 % sprawny technicznie i nie wymaga żadnych nakładów. Nie ma też najmniejszych śladów korozji na zewnątrz, jak i pod spodem.

Lista wyposażenia dodatkowego:
- nowe opony Goodyear MTR o rozmiarze 235/85R16, na felgach Diamond Cut (łącznie z rezerwą)
- nowe sprężyny i amortyzatory Super Gaz
- fotele przednie pokryte alcantarą i skórą syntetyczną
- podsufitka pokryta alcantarą
- kierownica obszyta skórą
- wszystkie podłogi i podstawy foteli tapicerowane
- blachy ryflowane na masce i błotnikach przód
- hak holowniczy (750 kg lub 2400 kg z hamulcem)
- progi rurowe
- oryginalny radio-kaseciak Land Rover
- dodatkowe plakietki okolicznościowe Paris - Dakar 1984


Ponieważ auto przeznaczamy na szlachetny cel, wspierając WOŚP, podnosimy jego wartość poprzez objęcie go pełną gwarancją, tak, jakby był u nas wyprodukowany.

W związku z tym przedstawiony Land Rover jest objęty gwarancją na 100 tys.km. przebiegu lub 3 lata, co pierwsze nastąpi.

Dotyczy wszystkich elementów mechanicznych i elektrycznych samochodu.
Warunkiem utrzymania ciągłości gwarancji jest przegląd okresowy, co kolejne 10 tys. km. przebiegu (lub co rok), którego średni koszt nie przekracza 600 EUR.
Gwarancją nie są objęte materiały eksploatacyjne (filtry, oleje, klocki, tarcze, żarówki, itp).
Przeglądy okresowe i naprawy gwarancyjne najlepiej realizować w naszym serwisie w Wieliczce, ale można również w sieci niezależnych serwisów Land Rover w całej Polsce i za granicą, z którymi współpracujemy.
Gwarantem jest spółka British Garage działająca od 2007 r. z kapitałem zakładowym ponad 1 mln.PLN.


VIN samochodu: SALLDVBH8AA231078
Dodatkowe informacje mailowo akcesoria@lr.pl lub telefonicznie 691-857-200.


Uwaga ważne!!!
Zobacz aukcję: Land Rover 90 WOŚP Z gwarancją 3 LATA / 100 TKM
Licytujący otrzyma umowę darowizny przenoszącą własność, zgodnie z ustawą o podatku dochodowym od osób prawnych (samochód jest własnością spółki).

Jeśli wymagana jest faktura VAT to kwota 23 % VAT zostanie dodana do wylicytowanej kwoty.


Więcej informacji: gwarancja, Defender Factory